Autorky projektuMgr. Ing. Martina Burjanová

Martina Burjanová

Jsem vzděláním makroekonomická analytička a politoložka. Čtyři roky jsem byla místostarostka malé obce, založila jsem dětskou skupinu, pomáhala jsem marketingovou kampaní jedné lesní školce a jsem ráda, že všechno to, co jsem se o různých školkách dozvěděla, jsem mohla přetvořit do něčeho užitečného, tj. tohoto webu pro rodiče.

Na Vysoké škole ekonomické jsem zaměstnávala šedou kůru mozkovou statistikou a ekonometrií. V Digitální akademii jsme se toho spousta naučily a vyzkoušely a já budu ráda pokračovat s Pythonem, SQL nebo Power BI v nové práci. Dělat webové stránky je moje hobby a doufám, že je to na tomto webu vidět.

Mluvím plynně anglicky a nizozemsky.

Profil na LinkedIn

Profil na GitHub


Lenka Kovačová

Lenka Kovačová

Jsem duší kreativní člověk, který si užívá výzvy a řešení problémů. Už během základní školy jsem si ve volném čase pohrávala s webovým designem. Vytvářela jsem webové stránky pro své známé a kamarády. Pokračovalo to online kurzy na HTML, CSS a Javascript. Později jsem ve snaze naučit se něco nového zkusila i Python a Bash.

Během studia vysoké školy jsem přišla do styku se statistikou, to u mne probudilo zvědavost a chuť se vzdělávat dále v oblasti datové analytiky. Mým přáním bylo stát se součástí kolektivu stejně nadšených lidí a získat nové kontakty, od kterých bych se mohla dále učit, proměnit svůj koníček v profesi. To mne přivedlo na kurz Czechitas. Ráda pracuji s Pythonem, je intuitivní.

V současnosti bych ráda k Pythonu přidala další dovednosti, Django nebo Javu či C/C++Tři roky jsem žila v Anglii, kde jsem jako Store Manager měla příležitost vést svůj vlastní tým. Ve volném času ráda chodím na procházky se svým psem Floydem. Od malička ráda luštím kryptogramy a šifry. Jsem nadšená sportovkyně, dělala jsem box a krav magu. V současnosti se věnuji pole dance. Jsem vášnivý knihomol, nejraději čtu klasickou literaturu a sci-fi.

Profil na LinkedIn